Solin Public Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MOLIM DA SE TEME NE PISU TAMO GDE IM NIJE MESTO! ZA SVAKU TEMU IMATE MJESTO, TAKO DA TO POSTUJETE!
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Predstavite se :D

Go down 
+3
Hordas.-
Jerkisa
Samo Za Njuu
7 posters
AutorPoruka
Samo Za Njuu
Admin
Samo Za Njuu


Broj komentara : 25
Join date : 2013-10-05

Predstavite se :D  Empty
KomentarNaslov komentara: Predstavite se :D    Predstavite se :D  EmptySat Oct 05, 2013 7:02 pm

Ovde se mozete predstaviti i upoznati sa starijim clanovima foruma.. Ugodno druzenje Smile
Na vrh Go down
https://solinpro.bosnianforum.com
Jerkisa




Broj komentara : 6
Join date : 2013-10-05
Age : 23
Mjesto : Vinkovci

Predstavite se :D  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se :D    Predstavite se :D  EmptyFri Oct 25, 2013 8:11 pm

Evo svi me znaju neki i ne znaju xD ja sam jfNNNNNNNNNNNNNNN /D/ i tako inace sam sa OaO Smile
Na vrh Go down
Hordas.-




Broj komentara : 2
Join date : 2013-11-04

Predstavite se :D  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se :D    Predstavite se :D  EmptyMon Nov 04, 2013 1:27 pm

Evo i mene svi neki znaju neki ne bmk xd TwG#Hordas.-
Na vrh Go down
[HPV]# Ne[X]uS




Broj komentara : 1
Join date : 2013-11-16

Predstavite se :D  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se :D    Predstavite se :D  EmptySat Nov 16, 2013 3:49 pm

Evi mene ja sam Ne[X]uS i mene svi znate <3
Na vrh Go down
RADOS




Broj komentara : 2
Join date : 2013-11-27

Predstavite se :D  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se :D    Predstavite se :D  EmptyWed Nov 27, 2013 2:25 pm

ovde je RADOS mene niko nezna zato sto sam novi Very Happy Imam 17 godina i iz hrv sam.. Još čemo se bolje upoznat tijekom igranja i druženja
Na vrh Go down
AnnOyiNg OraNgE




Broj komentara : 5
Join date : 2013-10-05

Predstavite se :D  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se :D    Predstavite se :D  EmptyWed Nov 27, 2013 2:40 pm

Na vrh Go down
jaw[e]cro




Broj komentara : 1
Join date : 2014-01-22

Predstavite se :D  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se :D    Predstavite se :D  EmptyWed Jan 22, 2014 7:06 pm

hej bok, neznam jel ovo još neko posjećuje uopće al ajd da ne budem nepristojan, Hrvoje, 20godina blabla....Upravo dolazim s vašeg servera gdje je neko bio pametan pa mi lupio ban kao za wh, ali da stvar bude bolje ne da nema dema ni nista slicno neg ni ss nije lupio, ja kontam da to nema smisla al ajd vaš je server radite šta oćete
Na vrh Go down
Sponsored content





Predstavite se :D  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavite se :D    Predstavite se :D  Empty

Na vrh Go down
 
Predstavite se :D
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Solin Public Forum :: Predstavljanje clanova-
Idi na: